KOGUTY - KOHOUTI

KOGUT (KOHOUT) SYSTEM
Kogut (kohout) system s čeburaškou je modifikace klasického kohouta. Je vyroben ze stejných materiálů jako kohout GEORGE. Rozdíl je v tom, že kohout je připevněn k čeburašce, díky čemuž máme kloubové spojení opeřené návnady s vedoucí hlavou. Toto řešení má mnoho výhod:
– díky volnému spojení padá svisle do vody, což jak známo, je velmi důležité při tomto způsobu rybolovu
– po pádu na dno místa lovu se vznáší nástraha nad dnem (chová se, jako by používala plovoucí gumu)
– nástrahová všestrannost z hlediska hmotnosti. Na jednu nástrahu lze aplikovat různá zatížení. Stačí změnit čeburašku.

Kohout s čeburaškou není jen skvělou návnadou pro candáta, ale také pro štiku a velká okouny.

KOGUT (KOHOUT) GEORGE

Kohouti GEORGE jsou vyrobeni z vybraných peří získaných z indických čepic v přírodních nebo uměle zbarvených barvách. Množství a kvalita peří, které se používá při výrobě, dělají z těchto výrobků jednu z nejširších nabídek nástrah dostupných na trhu. Pro výrobu jednoho kohouta je použito 8 až 12 peří 9–14 cm dlouhých, v závislosti na hmotnosti (těžší kohout delší peří). Kohoutové hlavy GEORGE se odlévají ručně, mají 45 stupňové oko a vysoce kvalitní trojháčky. Spolehlivé zpracování a kvalita použitých materiálů činí z těchto produktů jeden z nejlepších ve své cenové třídě.

Tato nástraha se stala neoddělitelným přítelem lovců candátů, ale také účinnou návnadou pro štiku a okouna, a tím i jednu z nejoblíbenějších každého rybáře. Kohouty GEORGE jsou k dispozici v mnoha hmotnostech a barevných variantách.